Forum.Sarzyna.Info

Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Nowa Sarzyna
Dzisiaj jest czw lis 21, 2019 1:05 am

Strefa czasowa UTC+01:00

Forum zablokowane  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Forumowicz
Awatar użytkownika

[LIV sesja Rady Miejskiej]

Sołtys Łętowni pan Tadeusz Misiak:

...Jesteśmy chyba pierwszym przypadkiem w naszej gminie gdzie wspólnie z mieszkańcami Wólki Łętowskiej, przeznaczyliśmy część środków funduszu sołeckiego na 2018 rok na wspólne zadanie.
Mieszkańcy Wólki Łętowskiej dorzucili się do budowy chodnika w Łętowni, on będzie służył prawdę mówiąc bardziej mieszkańcom Wółki Łętowskiej niż Łętowni...

[LV sesja Rady Miejskiej]

Sołtys Wólki Łętowskiej pani Natalia Sztaba:

W nawiązaniu do wypowiedzi pana Misiaka z ostatniej sesji i odpowiadając na liczne pytania mieszkańców jakie otrzymałam w ostatnim czasie jakie to inwestycje będzie realizował Sołtys Łętowni na naszym terenie i ile dorzucił się i ile zainwestował w Wólkę Łętowską Chciałam się odnieść do tego tematu i kiedy zastanawiałam się nad tym na co przeznaczyć środki na 2018 rok przyszedł mi do głowy taki pomysł ze najbardziej potrzebna inwestycja będzie wybudowanie chodnika od szkoły do strony kościoła (...)
Okazało się, że to nie będzie takie proste gdyż jest to teren który należy do sołectwa Łętownia. Skonsultowałam to tutaj w gminie i okazało się ze jeśli ta inwestycja mogła powstać, potrzeba podjąć uchwałę zarówno w sołectwie Wołka Łętowska jak i w sołectwie Łętownia. Żeby podjąć wspólna inwestycję i też z takim zapytaniem zadzwoniliśmy do pana sołtysa, wyraził chęć i przeznaczył na ten cel 41 zł i tak ze swojego funduszu przeznaczył 41 zł a nasza dorzutka wynosiła 27 403 zł. Dziękuję bardzo.

Tadziu. Interwencja jak najbardziej zasadna, bo pomijając fakt, że musicie się dorzucić chociażby 1 zł do tej inwestycji, to jak można mówić, że Mieszkańcy Wólki Łętowskiej dorzucili się do budowy chodnika, skoro dajecie na to 41 zł a oni ponad 27 tys zł.

https://youtu.be/3tmcIf7Iymk

"Z prądem rzeki płyną tylko martwe ryby..."

Forumowicz
Awatar użytkownika

PIT, źle liczysz. 1zł jest większe niż 100mln zł, teraz przemnóż 41zł * 100mln zł i wtedy masz wszystko jasne, mieszkańcy Wólki ledwie się dorzucili :)

Forumowicz
Awatar użytkownika

41 zł? Serio? To chyba wypisywanie dokumentów w tej sprawie będzie więcej kosztować... Trzeba było zadzwonić. Dałbym 50. Anonimowo i bez opiewania własnych sukcesów na sesji. :-)

Forumowicz
Awatar użytkownika

Może któryś z radnych dorzuciłby się do drogi obok mnie. Tak z 15 metrów asfaltu trzeba. Mam 90 zł. :)

"Z prądem rzeki płyną tylko martwe ryby..."

Forum zablokowane  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00