Forum.Sarzyna.Info

Forum Mieszkańców Miasta i Gminy Nowa Sarzyna
Dzisiaj jest sob lis 23, 2019 3:21 am

Strefa czasowa UTC+01:00

Forum zablokowane  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Forumowicz
Awatar użytkownika

Skoro taki gość zarządza największa instytucją w Polsce jaką jest PZPN, to czego my oczekujemy?
http://www.youtube.com/watch?v=wZ_GOwLJH1Y
http://www.youtube.com/watch?v=QQeBeqBIY6k
Zamieniłem z nim kilka słów i stwarza wrażenie, jakby nie potrafił przeczytać tego co sam napisał. Jako sportowiec OK, Jako senator i prezes PZPN to jakaś porażka.

Stasiu obiecał nam na meczu Irlandia:Hiszpania, że nam pomacha ale musiałby chyba fikołki robić, żeby go tam zauważyć :(
Nic nie pokazali, kto niesie flagę.

"Z prądem rzeki płyną tylko martwe ryby..."

Tytuł:
Forumowicz

P. Piotrze ,na dowód że tam był przedstawi to co tam ma otrzymać.

UEFA EURO 2012TM in Poland and Ukraine
g. Bilety na mecz
Przewonik grupy Flag Team będzie dysponował biletami dla wszystkich uczestników programu. Po zakooczeniu meczu otrzymasz swój bilet na pamiątkę tego dnia wraz ze zdjęciem z ceremonii otwarcia.

Tytuł:
Forumowicz
Awatar użytkownika

Ale ja wiem, że tam jest tylko piszę, że nie dało się go tam rozpoznać :)

Tytuł:
Forumowicz

OK. Obaj dobrze wiemy. Oglądam mecz jednym okiem ,drugie mam na kompie ( co za czasy)!
Miłego wieczoru i do zobaczenia w realu.

[ Dodano: Sro 20 Cze, 2012 16:48 ]
Dla wielu będzie pewnie zaskoczeniem. Ale można i tak.... http://info.wiara.pl/doc/1186767.Prande ... -kamedulow

Tytuł:
Forumowicz
Awatar użytkownika

Cytuj:
w realu
... Madryt :wink:

Obrazek

"światło z kolejnym świtem ciągle nazywam życiem"

Tytuł:
Forumowicz

Cytuj:
Postawa kibiców Irlandzkich po prostu mi zaimponowała.
"Niektórzy uważają, że Irlandczycy nauczyli ich, czym jest duch sportu."

"...A smutną prawdą jest, że dla większości Irlandczyków Euro to po prostu pijackie wakacje"

...i takie "wyjaśniająco-rozbrajająco-szczere" przesłanie Irlandczyka...

Tytuł:
Forumowicz

Cytuj:
Cytuj:
Postawa kibiców Irlandzkich po prostu mi zaimponowała.
"Niektórzy uważają, że Irlandczycy nauczyli ich, czym jest duch sportu."

"...A smutną prawdą jest, że dla większości Irlandczyków Euro to po prostu pijackie wakacje"

...i takie "wyjaśniająco-rozbrajająco-szczere" przesłanie Irlandczyka...
Patrząc na ten i inne artykuły pana Peadara de Burca ( bo to jest artykuł regularnego publicysty GW, a nie żaden list od Irlandczyka) mam wrażenie, że to zblazowany wieczny malkontent z kompleksem narodowym. Nawet sympatia Polaków do Irlandczyków jest mu wstrętna, choć sam jest Irlandczykiem mieszkającym w Polsce. Ja na jego miejscu bym się cieszył. Niemniej, z tym pijaństwem to prawda, ale cóż w tym złego. Polacy też lubią taki sport.

Tytuł:
Forumowicz

Cytuj:

Patrząc na ten i inne artykuły pana Peadara de Burca ( bo to jest artykuł regularnego publicysty GW, a nie żaden list od Irlandczyka) mam wrażenie, że to zblazowany wieczny malkontent z kompleksem narodowym. Nawet sympatia Polaków do Irlandczyków jest mu wstrętna, choć sam jest Irlandczykiem mieszkającym w Polsce. Ja na jego miejscu bym się cieszył. Niemniej, z tym pijaństwem to prawda, ale cóż w tym złego. Polacy też lubią taki sport.
List też może być artykułem :P . Ja z nim nie polemizuję - pozwoliłam sobie tylko przytoczyć takie inne spojrzenie, bez tych "ochów" i "achów". Bo być może, pomimo malkontenctwa autora, w "najeździe" Irlandczyków można (a może trzeba?) zauważyć więcej niż tylko pieśń The Fields of Athenry.

Tytuł:
Forumowicz
Awatar użytkownika

E nie .. wszystko jasne.
http://www.youtube.com/watch?v=FT0CeaRX ... r_embedded

Tytuł:
Forumowicz
Awatar użytkownika

Choć do wielkiego finału w Kijowie jeszcze kilka godzin chciałem podsumować Euro 2012 w NS.

Uważam że najlepsza „funzona” (strefa kibica) w NS podczas Euro 2012 była w pizzerii „Raviola”.
Podziękowania za możliwość wspólnego przeżywania pogoni przez 2x45 minut (czasem dłużej) 22 facetów za balonem w którym ciśnienie zamkniętego powietrza jest większe niż ciśnienie atmosferyczne należą się:

Darkowi a właściwie jego żonie (jedna z trzech najlepszych znanych mi podczas tego turnieju „funżon”)* właścicielce lokalu, że nie powiedziała „wynocha drzeć mordę gdzie indziej”. :wink:

Grześkowi za bycie dobrą duszą i animatorem w/w strefy.

Ale przede wszystkim znanym i nieznanym mi wspólnie kibicującym którzy pokazali że fakt kibicowania innym drużynom nie przekreśla wspólnej dobrej zabawy.

Trochę prywaty.
* Dwie pozostałe super „funżony”, wydaje mi się, że wymienionego Grześka. Piszę że „wydaje mi się” bo nie wiem czy ze względy na jego zaangażowanie w „raviolskiej strefie kibica” do sądu nie trafił wniosek o… mam nadzieję że nie :wink: . Szczególnie dziękuję oczywiście mojej „funżonie” za wyrozumiałość w czasie Euro 2012. Od jutra koniec z biernym uprawianiem sportu. :lol:

Mam nadzieję że przed północą będziemy cieszyć się kolejnym tytułem zdobytym przez „La Roja” ...

Obrazek

...ale jak tytuł przypadnie Włochom też płakać nie będę choćby dla tego, że to pokaże jak daleko mylili się wszechwiedzący guru futbolu.

Obrazek

"światło z kolejnym świtem ciągle nazywam życiem"

Tytuł:
Forumowicz

Cytuj:

Mam nadzieję że przed północą będziemy cieszyć się kolejnym tytułem zdobytym przez „La Roja” ...
Miałem okazję i przyjemność oglądać oba półfinały w Hiszpańskim barze/pubie - naprawdę ciekawa i miła atmosfera. Nie wiem jak jest ogólnie, ale tam gdzie byłem to poziom "przeżywania" meczu przez ludzi raczej mnie zaskoczył - nie było żadnych emocji jak to u nas podczas oglądania meczy ;)
W drugim półfinale siedziałem wśród samych niemców :D i byłem jedynym, który kibicował Włochom :) Widok sąsiadów zza miedzy po przegranym meczu i moja radość - bezcenne i niezapomniane :D

Szkoda że mistrzostwa się kończą - trzeba czekać 2 lata do mistrzostw świata :)

Tytuł:
Forumowicz
Awatar użytkownika

W sumie mam w domu odkorkowaną całkiem niezłą Rioję ale przed meczem, tak na wszelki wypadek skoczę chyba jeszcze po jakieś Barolo :mrgreen:

[ Dodano: Nie 01 Lip, 2012 21:01 ]
No to chyba zacznę od Rioji :D

Tytuł:
Forumowicz

To może teraz ja "na gorąco":
Dzięki wszystkim za niesamowite chwile, Euro się skończyło, ale przekaz jeszcze nie..
Co do tzw fanzone :) to spędziłem je w świetnym towarzystwie, zwolenników reprezentacji Hiszpanii (Paweł, Staś, Piter, Bóber, Pimpa, jak o kimś zapomniałem to "sorry") jak i kibiców innych drużyn - byliście tacy jak kibice irlandzcy .

Co to samej zabawy na Euro - dzięki za wspaniały EKRAN w Raviolce, dziewczynom za super obsługę i kucharzom za mistrzowskie dania, a przede wszystkim za niezapomnianą otoczkę, klimat etc, szefom za pomysł i komarom za to, że nie są / już są :lol:

Dodatkowo za średnia 5,4 8)

Zonie za wyrozumiałość i innym żonom/dziewczynom/narzeczonym za cierpliwość dla moich ziomków ze strefy kibica w mieście.

Ps. kwotę 140 zł przeznaczam na koszulkę Mistrzów Świata i Europy dla kibica EURO 2012 wytypowanej przez Dyrektorkę Domu Dziecka w Nowej Sarzynie.

Tytuł:
Forumowicz

Pewnie niedługo wątki z tego działu znajdą się w archiwum, więc na koniec:
1. Pierwsza trójka z RavioliEuroTypera może odbierać nagrody (chyba, że już odebrali). Podziękowania w imieniu Pita i własnym dla daria i thingola za ufundowanie nagród.
2. Przy okazji - mam taki pomysł. Niedługo olimpiada. Może by tak sprawdzić, czy ci, co sprawdzili się w typowaniu wyników meczów piłki kopanej są też dobrzy w innych dyscyplinach? Gotów jestem poprowadzić kolejną zabawę. Co wy na to?
Jacek W.

Tytuł:
Forumowicz

Cytuj:
Może by tak sprawdzić, czy ci, co sprawdzili się w typowaniu wyników meczów piłki kopanej są też dobrzy w innych dyscyplinach? Gotów jestem poprowadzić kolejną zabawę. Co wy na to?
Jacek W.
Ja tam się mogę sprawdzać... i mnie sprawdzać mogą :) Jestem "za".

Forum zablokowane  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00